Výťah pre imobilných - A7000

Pred časom sme zavítali do Starej Ľubovne. Náš klient potreboval prepojiť prízemie s hornou terasou, aby dokázal komfortne vstupovať do budovy. V tomto prípade bola naša voľna jasná – zvislá zdvíhacia plošina typu Aritco 7000, jeden z frekventovane žiadaných produktov spoločnosti Velcon.

Schodiskové výťahy – bezbariérový prístup do budov

Pokiaľ hľadáte zdvíhacie zariadenie pre imobilné osoby (vozíčkarov a seniorov) alebo vhodnú alternatívu výťahu pre bezbariérový vstup vo verejných budovách, Aritco 7000 je v mnohých prípadoch optimálnym riešením. Veľmi často po ňom siahajú aj „klasické“ domácnosti, ktoré potrebujú praktický, ale aj dizajnový domáci výťah, vďaka ktorému sú obyvatelia schopní komfortne prekonávať poschodia.

Výhod má táto plošina hneď viacero:

• svoje uplatnenie nachádza tak v interiéri ako aj v exteriéri (využívajúc veľmi odolné materiály, takže zvláda aj striedanie rôznych poveternostných podmienok),

• jej maximálny zdvih dosahuje až úroveň 12 metrov (tzn. zvláda prekonávať viacero poschodí),

pre jej montáž stačí len rovná spevnená plocha, netreba kopať základovú jamu (priestorovo je teda oveľa menej náročná než klasický výťah),

• rovnako tak je ekonomickejšou alternatívou osobného výťahu,

• je veľmi variabilná, takže ju dokážeme plne prispôsobiť Vašim požiadavkám – dodávame ju v rôznych farebných prevedeniach šachty, s možnosťou rôznych rozmerov a nosností plošiny, a s viacerými možnosťami opláštenia (sklo vs. plná šachta),

• proste švédska kvalita za rozumnú cenu.

Zároveň si treba uvedomiť aj výhody, ktoré so sebou prináša spoločnosť Velcon:

dbáme o prehliadky, revízie a údržbu našich zariadení,
• sme Vám plne k dispozícii pri problémoch s našimi produktmi – promptný regionálny servis,
zdarma Vám poskytujeme zameranie a obhliadku miesta inštalácie v rámci celého Slovenska,
• vytvárame pre Vás návrhy projektov a pripravujeme vizualizácie plošín, aby ste si ich dokázali lepšie predstaviť priamo vo Vašom príbytku, resp. priestore.

Ako ste si určite všimli aj na priložených záberoch, takýto schodiskový výťah dokážeme naozaj krásne včleniť do prostredia, aby nepôsobil rušivo. V tomto prípade je premyslene umiestnený tak, aby človek pri nastupovaní a vystupovaní nemusel od vchodu do budovy prejsť veľkú vzdialenosť – výťah sa totiž nachádza pri vchode ako na prízemí, tak aj na poschodí. Zároveň sme sa snažili doladiť ho farebne i výberom použitých materiálov, aby ladil s okolím. Veď posúďte sami.

Výhodou klientov spoločnosti Velcon je aj skutočnosť, že sme popri predvádzacích priestoroch vo Vlkanovej (neďaleko Banskej Bystrice) nedávno otvorili aj veľký showroom v  Bratislave (Račianska ulica č. 77, oproti Figaru). Takže si ku nám môžete prísť na vlastnej koži prezrieť i vyskúšať zariadenia pre imobilných, prediskutovať svoje predstavy s našimi školenými zamestnancami a lepšie sa tak rozhodnúť, ktoré produkty by pre Vás boli najprijateľnejšie a najprínosnejšie.

Cena schodiskového výťahu

Ako Vám to spomíname pri väčšine našich produktov, určenie orientačnej ceny takéhoto domáceho stoličkového výťahu je vždy veľmi individuálne. Závisí od viacerých faktorov ako napr. potrebná výška zdvihu, rozmery samotnej plošiny, spôsob kotvenia, špecifické povrchové úpravy a pod. Dobrou správou však je, že obhliadku Vašich priestorov (resp. priestorov, v ktorých má byť zariadenie umiestnené) a zameranie projektu pre Vás na území celého Slovenska robíme zadarmo. Zároveň Vám, v prípade záujmu, vieme poradiť aj so žiadosťou o štátny  finančný príspevok pre ZŤP osoby. Ozvite sa nám a spoločne už niečo určite vymyslíme.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“