Ako si môžete všimnúť z fotografií, pôvodné schodisko donedávna obsahovalo len nájazdové rampy. Hoci sa mohli využívať a slúžiť pre kočíky či bicykle, čo určite bolo užitočné a praktické, neboli však účelné a použiteľné pre obyvateľov bytového domu, ktorí sú odkázaní na invalidní vozík.

Pomoc pre všetkých, ktorí sú odkázaní na invalidný vozík

Touto praktickou zmenou sa docielila pomoc pre všetkých imobilných ľudí, ktorí sa pohybujú na invalidnom vozíku alebo majú problém s presunom po schodoch. Rovnako tak však aj pre mamičky s kočíkmi, ktoré nebudú musieť náročne prekonávať toto strmé schodisko. Výsledkom je tak v sumáre zvýšená bezpečnosť pre všetkých, ktorí musia pravidelne prekonávať toto schodisko.

Viac o schodiskovom výťahu:

Predstavujeme vám najznámejšie zdvíhacie zariadenie po celom svete, ktoré patrí k najkvalitnejším schodiskových plošinám vôbec. Zároveň je aj najpoužívanejšou plošinou na svete.

Schodiskový výťah, alebo inak schodisková plošina V64 je určené pre imobilné osoby, ktoré sa pohybujú na invalidnom vozíku. Ide o zdvíhacie zariadenie, ktoré slúži na prekonávanie priamych (jednoramenných) schodísk do maximálnej dráhy až 25 metrov. Plošina sa po schodoch pohybuje po šikmej dráhe.

Svoje uplatnenie nájde v interiéri a exteriéri

Inštalovať ju možno do interiéru i exteriéru. Zdôrazňujeme aj vysokú odolnosť v extrémnych podmienkach v exteriéri.

Dôležitá informácia, pred jej inštaláciou nie sú potrebné žiadne stavebné úpravy a zásahy do schodiska. Vodiacu koľajnicu možno upevniť buď priamo do steny, alebo pomocou stojok do schodov.

Získajte samostatnosť pri každodenných presunoch

Plošina predstavuje plne samoobslužné (intuitívne) debarierizačné zdvíhacie zariadenie. Imobilná osoba je tak úplne samostatná, a to aj vďaka motorickému ovládaniu podlahy v štandardnej dodávke.

Navyše, vodiaca koľajnica je veľmi úsporná a estetická, jej hrúbka je len 10 cm. Dizajn plošiny je moderný a elegantný zároveň, čo ju predurčuje k inštalácii do akéhokoľvek prostredia. Presnejšie, ide o dizajn od firmy „Pininfarina“ dizajnéra Ferrari.

Cena výťahu

V rámci našich inštalácií šikmých schodiskových plošín je nutné povedať, že ide o presné prispôsobenie na mieru klientovi. Preto finálna cena závisí od konkrétnych potrieb, ktoré preferuje. Ide napríklad o dĺžku vodiacej koľajnice, sklony a počet ich zmien, doplnkové vybavenie, príslušenstvo a podobne.

Preto vám jednoznačne pre vytvorením kalkulácie odporúčame, aby ste využili službu našej bezplatnej obhliadky a zameranie pracovníkom, ktorý k vám príde kdekoľvek na Slovensku bývate. Stačí sa dohodnúť.

Dodanie ihneď? V tomto prípade áno.

Medzi jedinečnosť tejto prípadnej objednávky bezkonkurenčne patrí jej dodanie ihneď. Neváhajte nám zavolať na našu bezplatnú infolinku 0800 199 060 alebo nám napíšte email na velcon@velcon.sk

Spoločne si dohodneme bezplatnú obhliadku a vypracovanie cenovej ponuky podľa vašich predstáv. Už teraz sa tešíme na stretnutie s vami, so všetkým vám radi pomôžeme.

Využite náš konfigurátor zdvíhacích zariadení

Pre získanie lepšieho prehľadu, ktoré výťahové riešenie je pre vás vhodné a ideálne, neváhajte využiť našu novinku. Konfigurátor vám na základe vami zvolených parametrov pomôže vyhľadať výťah, ktorý sa môže približovať, resp. zhodovať s vašou predstavou. Stačí si už len zvoliť dané faktory a hor sa do výberu.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“