Sme tu s ďalšou inštaláciou stoličkového výťahu Acorn 130 pre exteriér, jedného z najpokrokovejších a najobľúbenejších schodiskových výťahov na svete. Keďže je ocenený už státisícmi klientov práve vďaka svojej bezpečnosti a pohodlnosti, ideálnou voľbou bol aj v tomto prípade.

Zaručená pomoc pri zníženej mobilite

Stoličkový výťah na schody predstavuje splnenie najvyšších štandardov pohodlia a bezpečnosti. Ide o nesmierne spoľahlivého pomocníka, ktorý je určený na prepravu telesne znevýhodnených pacientov, seniorov, ale aj osôb po operáciách či zhoršenou schopnosťou pohybu.

Bezpečnosť je základ, ktorou sa hrdia všetky naše výťahy

Na prvý pohľad môžete mať z fotografií pocit, že horná podesta (stanica) je vzhľadom na jednoduché a bezpečné vystupovanie veľmi malá. Pri tomto výťahu pre imobilných však nejde o žiadny problém, keďže práve otočná stolička pri zaparkovanom stave je tým najbezpečnejším riešením pre nástup, ako aj výstup.

Modulárny systém stoličkového výťahu

Výťah na schody sa skladá z vodiacej koľajnice a samostatného tela sedačky. Uľahčené nasadanie a vysadanie za pomoci otáčajúcej sa sedačky v smere výstupu je ďalším z jeho benefitov. Nesmieme zabudnúť spomenúť aj ďalšiu výhodu schodiskovej sedačky, ktorou je možnosť úpravy dĺžky vodiacej koľajnice priamo pri jej inštalácii.

Vhodný do akéhokoľvek prostredia

Vďaka svojmu modernému vybaveniu a vlastnostiam je vhodný do interiéru i exteriéru. Je vysoko odolný voči poveternostným podmienkam. Spoľahlivosť prevádzky stoličkového výťahu je zaručená, a to aj pri nízkych teplotách. Inštalácia tohto výťahu je nesmierne rýchlo realizovateľná, čím vám môže výťah na bezbariérovú prepravu slúžiť už v priebehu najbližších dní.

Dodanie ihneď

Stoličkový výťah Acorn 130 môžete mať doma už na druhý deň. Máme ho skladom, takže jeho dodanie je promptné, naši pracovníci vám ho prídu promptne nainštalovať. Inštalácia je totiž práve vďaka modulárnemu systému možná už za pár hodín, a to aj pre jednoduché ukotvenie do schodiskových stĺpikov.

Výťah na schody je napojený na nízke napätie (24V), čím pri kontakte s ním nehrozí žiadny úraz vysokým napätím. A to aj v prípade, ak ide o bytové či verejné priestory.

Bezplatný návrh

Ak máte pochybnosti, neviete si dať rady či váhate, aký typ stoličkového výťahu by vám najviac vyhovoval, neváhajte určite využiť ponuku našej bezplatnej obhliadky, návrhu riešenia, ako aj vypracovania cenovej ponuky v rámci celého Slovenska.

Radi vám so všetkým pomôžeme a spoločne vytvoríme to najlepšie riešenie pre vašu domácnosť a jej bezbariérovosť. Náš špecializovaný pracovník vám so všetkým rád poradí. Ozvite sa nám na bezplatnú linku 0800 199 060 alebo nám jednoducho napíšte na email velcon@velcon.sk.

Cena stoličkového výťahu

Keďže v prípade každej inštalácie ide o riešenie na mieru podľa konkrétnych predstáv a požiadaviek klienta, konečná cena závisí od mnohých faktorov, ako napríklad dĺžka dráhy či koľajnice, sklopné koľaje, spôsob ukotvenia a ďalšie doplnky.

Nezabúdajte na servis a pravideľnú kontrolu stoličkového výťahu

V rámci našich služieb máme pre vás pripravený rýchly regionálny servis, revízie zdvíhacích zariadení, ako aj pestrú škálu náhradných dielov. Ako sme už spomenuli, náš regionálny konzultant vám so všetkým poradí, aby daná kompenzačná pomôcka spĺňala všetky vaše požiadavky a preferencie.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“