Naše ďalšie video tentokrát ale odkazuje na iný aspekt neuveriteľne praktického mechanického schodolezu T09 Roby. V tomto prípade sme sa však zamerali na presun imobilnej osoby pomocou schodolezu pri úzkom vchode do panelákového domu a extrémne úzkej chodby. S bytovými domami v takomto prevedení sa na Slovensku môžete stretávať pravidelne.

Superschopnosť schodolezu

Pozornosť by sme preto chceli v tomto videu upriamiť na jednoduché a extrémne efektívne vytáčanie schodolezu aj v najužších priestoroch panelákových bytoviek, kde by sa vám mohlo na prvý dojem zdať, že ide o nemožný prechod s invalidným vozíkom.

Bezbariérový vstup

Ako sme písali o debarierizácii za pomoci schodolezu v článku, ide o skutočne najpredávanejší a najžiadanejší produkt, za ktorého hovoria činy. Veď nečudo, keď zdolá akékoľvek strmé, úzke, nebezpečné schody či úzke úseky na chodbách, kde je ťažké sa s vozíkom vôbec otočiť. Preto mu nie nadarmo patrí toto prvenstvo, ktorého benefity vám ukazujeme aj v tomto videu.

Pomôcka nad zlato

Ak vám vaše technické možnosti priestorov či celkové finančné podmienky neumožňujú inak, určite je siahnutie po pásovom schodoleze T09 Roby tou najideálnejšou voľbou. Dlhá výdrž batérie, jednoduchá obsluha, ľahké zariadenie možné vďaka malým rozmerom niesť aj v aute, to je len zopár z benefitov tohto zariadenia, ktoré si u vás bezpochyby nájde svoje uplatnenie.

Vyskúšajte našu novinku

Prichádzame k vám s  našou novinkou na trhu – online nástrojom, ktorým je konfigurátor. Ide o možnosť zvolenia si parametrov, ktoré hľadáte (napr. práve v oblasti schodolezy), kde si viete zvoliť vami preferované parametre a požiadavky, pomocou ktorých vám nájdeme zariadenie pre vás najvhodnejšie a najvyhovujúcejšie. Spoločne tak dokážeme vytvoriť rýchlejšiu cestu k vášmu bezbariérovému a jednoduchšiemu životu. Tak čo poviete, vyskúšate náš konfigurátor?

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“