Schodiskový výťah - Acorn 180

V živote občas prichádzajú situácie, kedy niektorý z našich klientov musí za každodenným pohybom prekonávať schodisko z najvyššieho poschodia v bytovke. Výnimkou nie je ani najnovší projekt, ktorý pracoval s rovnakou výzvou.

Schodiskový výťah ako základ dobre premyslenej inštalácie

Vo výsledku vám prinášame opäť ukážku šikovne premyslenej inštalácie stoličkového výťahu pre klienta s obmedzenou schopnosťou pohybu, ktorú sme inštalovali v okrese Svidník. Išlo o klienta, ktorý býva v bytovke s viacramenným schodiskom bez výťahu a teda s veľkou bariérou pri každodennom presune.

Pri návrhu projektu a riešenia bariéry schodov sme kalkulovali s výzvou, aby sme pripravili projekt pre klienta, ktorý býva na vyššom poschodí bytovky tak, aby po inštalácii akéhokoľvek zariadenia neboli obmedzovaní v pohybe ostatní susedia bytového domu. Práve preto sme zvolili a navrhli schodiskový výťah Acorn 180, ktorý má sklopné opierky na ruky aj nohy. Rovnako na konci dráhy v prízemí je použitá sklopná kolaj, ktorá šetrí miesto a priestor.

Šetrný dizajn schodiskového výťahu

Stoličkový výťah (schodiskový výťah) Acorn 180 má veľmi úzky profilový dizajn, čím sa hodí práve aj na užšie schodiská, po ktorých sa pohybujú aj ostatní užívatelia – chodci. V tomto prípade svojim dizajnom nebráni ani použitiu zábradlia, ako môžete vidieť na fotografiách. A ostatní členovia bytového domu nemajú obmedzený pohyb po schodoch, pokiaľ stoličkový výťah nie je práve používaný.

Prednosťou tohto typu zariadenia pre imobilných je montáž bez čakacej doby. Naša spoločnosť Velcon garantuje dodanie stoličkového výťahu Acorn 180 ihneď a to aj v prípade potreby na viacero schodov a so zákrutami. Rovnako samotná montáž zariadenia je veľmi rýchla a bez akýchkoľvek stavebných zásahov, doslova sa zariadenie a jeho tvar vodiacej koľaje prispôsobí vášmu schodisku a požiadavkám.

Zaujíma vás cena tohto schodiskové výťahu?

Ozvite sa našim špecialistom na bezplatnú infolinku: 0800 199 060, ktorí vám veľmi radi a bezplatne vypracujú cenovú ponuku a projekt na mieru vašim potrebnám.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“