'

Osobný zdvihák do auta pre imobilných

Osobný zdvihák a žeriav do auta pre imobilných

Osobný zdvihák a žeriav do auta pre imobilných

Výhody zdvihákov do auta

– Nosnosť až do 200 kg
– Ľahká a jednoduchá obsluha zariadenia
– Možnosť použiť vo viacerých autách, alebo doma
– Rýchlá inštalácia do 3 hodín
– Elektronické ovládanie, kotré je napájané cez autobatériu

Osobný zdvihák SMART TRANSFER je jeden z najmodernejších osobných zdvihákov na presun imobilných ľudí do auta, ktorý je možné kúpiť na našom trhu.

Zdvihák je zložený z jednej pohyblivej a jednej pevnej časti, ktorú predstavuje konštrukcia z ušľachtilej ocele. Tá saá upevňuje priamo do rámu auta v 3 bodoch, čím zabezpečí maximálnú bezpečnosť prepravovanej imobilnej osoby. Pohyblivú časť tvorí zdvihák, ktorý zabezpečuje presun a zdvih osoby z invalidného vozíka do auta. Pohyblivá časť sa dá jednoducho oddeliť a preniesť v kufri vášho auta. Týmto rozkladacím systémom je SMART TRANSFER univerzálnym nástrojom, pretože sa dá použiť vo viacerých vozidlách súčasne.

Zdvihák, alebo žeriav SMART LIFTER je určený na premiestňovanie elektrického invalidného vozíka, alebo motocykla pre ŤZP do kufra auta. Zriadenie sa skladá z kĺbu, ktorý je vyrobený rovnako z ušľachtilej ocele, ktorá sa upevňuje priamo na karosériu auta. Pohyblivá časť zabezpečuje zdvih a presun vozíka do auta. Rameno je možné oddeliť a použiť tak v inom aute, alebo priamo v domácnosti. Zdvihák SMART LIFTER teda možno používať vo viacerých vozidlách súčasne.

Uvažujete nad stropným zdvihákom?

Ozvite sa nám a nechajte si bezplatne vypracovať projekt presne na mieru vašim individuálnym potrebnám.