Stropné zdviháky pre imobilných

Stropný zdvihák je zariadenie, ktorého pomocou dokážete zabezpečiť bezpečné a pohodlné premiestnenie imobilných osôb priamo na invalidný vozík, do vane, alebo záchod. Toto všetko je možné za pomoci závesných vakov.

Už z názvu predpokladať, že ide o stropné zdvíhacie systémy, ktoré sa umiestňujú do stropu miestností a ktoré s apohybujú po vodiacich koľajniciach ktovených podľa situácie do stropu, alebo do stien za pomoci konzol.

Pod pacienta na lôžku sa vkladá závesný vak bez nutnosti nadvihovania imobilnej osoby ako je to potrebné pri polohovaní. Sediacej osobe na invalidnom vozíku sa vak len zosunie za chrbát a pásy sa pretiahnu pod nohy a to opäť bez namáhavého nadvihovania. Stropné zdviháky je možné kombinovať s rôznymi typmi závesných vakov, ktoré sa delia podľa typu činnosti ku ktorej bude slúžiť. Najviac využívané sú toaletné a kúpacie vaky. Všetky sa dodávajú v rôznych veľkostiach od veľkých až po tie najmenšie pre deti. Stropný zdvihák umožnuje pohodlný a bezpečný presum po celom byte, alebo dome a to aj medzi jednotlivými miestnosťami za pomoci “prehupu”. Inštalácia stropných zdvihákov je možná aj do sádrokartónu a je časovo veľmi rýchla a nenáročná.

 

Výhody stropného zdviháku

  • Inštalácia akéhokoľvek stropného zdviháku je možná už do 1 dňa
  • Najbezpečnejšie presúvanie imobilnej osoby v interiéri
  • Presuny imobilnej osoby so stropným zdvihák sú úplne bez námahy
  • Umožňuje pacienta uviesť do vertikálnej – stojacej polohy a tak nacvičovať chôdzu
  • Veľké množstvo závesných vakov podľa typu použitia
Máte záujem o stropný zdvihák?
Stropný zdvihák pre imobilných

Video ukážka stropného zdviháku

Získajte zdvíhacie zariadenie s finančným príspevkom od štátu až do 98% z jeho hodnoty.
KONTAKTUJTE NÁS

Nonstop bezplatná infolinka

0800 199 060
Support develop by Greativity.sk