Stropný zdvihák pre imobilných s prehupom

Inštalovali sme ďalší stropný zdvihák s prehupovým systémom cez zárubne a to priamo v byte nášho klienta. Je dôležité, aby sa ľudia hlavne v domácom prostredí cítili čo najpohodlnejšie v rámci možností a aby sa vedeli bez veľkých bariér a prekážok premiestňovať po celom obytnom priestore.

Prehup - Stropný zdvihák

Aké mám možnosti pre Stropný zdvihák pri presune medzi miestnosťami?

Vďaka zdvíhacej kazete, ktorú zariadenie na presun imobilného má sa klient môže pohodlne premiestňovať v rámci svojho celého bytu a to bez nutnosti presadania na invalidný vozík a následného upínania do zdviháku v inej miestnosti. Za pomoci špeciálnej technológie, ktorú zariadenie stropný zdvihák Human Care poskytuje sa imobilný tzv. prehupom vie dostať z miestnosti do miestnosti aj napriek zárubniam a dverám bez problémov. Toto zariadenie je riešené ukotvením vodiacej kolajnice do stropu (prípadne do bočných stien v prípade potreby) a využívaním portálového systému v tvare písmena H, ktorým sa imobilný dokáže pohybovať kdekoľvek v miestnosti a prejsť aj do iných častí bytu.

Stropný zdvihák teraz aj s možnosťou vyskúšania zariadenia priamo u nás

Ide o najpohodlnejšie riešenie, ako aj pre samotného imobilného, tak aj pre jeho opatrovateľa, ktorému sa výrazne uľahčí a nemusí vyvíjať žiadnu fyzickú námahu s dvíhaním a presunom ŤZP človeka.

Široký výber rôznych typov vakov

Stropný zdvihák pre imobilých

Stropný zdvihák Human Care ponúka aj rôzne druhy vakov, ktoré nazývame kúpacie, toaletné alebo prepravné, pričom ich názov naznačuje ich využitie pri jednotlivých každodenných činnostiach.

Aj vďaka tomuto zariadeniu sa vie imobilný človek cítiť samostatnejšie a na jednotlivé úkony, ktoré bežne potrebuje vykonávať niekoľkokrát počas dňa viac nepotrebuje nonstop pomoc opatrovateľa alebo rodinného príslušníka.

Velcon má na Slovensku skoro 4000 inštalácií zdvíhacích zariadení pre imobilné osoby. Teraz máte navyše možnosť vidieť, ako sa s týmito zariadeniami pracuje. Zavolajte nám a ukážeme Vám u vášho suseda v blízkosti kde bývate, ako to celé jednoducho funguje. Rovnako ponúkame možnosť si celý prehupový systém stropného zdviháku odskúšať aj priamo u nás vo firme Velcon. Všetci ste srdečne vítaní, stačí keď sa nám ozvete na 0800 199 060.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“