Schodisková plošina pre imobilných

Šikmé schodiskové plošiny, rovnako ako zvislé bezbariérové plošiny, prinášajú riešenia situácií, kedy treba uľahčiť pohyb imobilným osobám a ich príbuzným. Najčastejšie na miestach, kde nie sú 100% vyhovujúce podmienky pre imobilných. Šikmé schodiskové plošiny majú svoj najväčší prínos v verejných budovách, bytovkách a rodinných domoch. Svoje uplatnenie si rozhodne nájdu ako v interierových, tak aj exteriérových podmienkach pri prekonávaní šikmej dráhy schodov.

Používaním tohto typu pomocníka, sa imobilná osoba stáva úplne samostatnou. A to aj v prípade výpadku elektrickej energie, keďže plošiny už dnes obsahujú aj svoj záložný zdroj energie.

Pre akýkoľvek typ projektu sme tu pre vás každý deň aj s nekončiacou ponukou na vypracovanie bezplatného projektu bezbariérovosti.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Viac sa o našich schodiskových plošinách dozviete na stránke Velcon.sk

    Alebo na bezplatnej infolinke: 0800 199 060