hello world!
Zverejnené: 28 júla, 2020

Stoličkový výťah Acorn 180 – promptnosť a variabilita

Nedávno jednému z našich klientov v domácnosti pribudol výťah pre imobilných. Obrátil sa na nás s požiadavkou preklenúť úzke schodisko so zákrutou, po ktorom sám nezvládal prejsť, čo mu bránilo v  komfortnejšom živote.

Stoličkový výťah na schody

Najflexibilnejší sedačkový výťah na schody na trhu

Na priložených záberoch si môžete všimnúť, že pre nášho klienta sme potrebovali vytvoriť a potiahnuť dráhu tak, aby lemovala pomerne úzke schodisko s výraznejšou zákrutou. Vďaka prispôsobiteľnej koľaji pre výťah na schody Acorn 180 takéto výzvy nie sú žiaden problém.

Tak ako ste už asi postrehli z fotografií, v hornej stanici sa stoličkový výťah končí na úrovni posledného schodu. Imobilnej osobe tak zabezpečuje jednoduchšie nasadanie i vysadanie. V spodnej časti sa, naopak, dráha končí mimo schodov. Tento postup sme opäť zvolili pre zvýšenie komfortu imobilnej osoby, ktorá tak nemusí prekonávať ani jeden schod. Ďalšou výhodou, ktorú si naši klienti pochvaľujú je aj jeho minimalistický dizajn – tentokrát v bielej farbe, ktorá „zapadla“ do interiéru a neruší tak pokojný ráz dovtedajšieho schodiska.

Koľajnica stoličkového výťahu

V tomto prípade bol projekt navrhnutý a realizovaný na vonkajšiu zákrutu, ale, samozrejme, vďaka tzv. „stavebnicovému systému“ koľajníc ich vieme plne prispôsobiť požiadavkám našich klientov. Zároveň tento modulárny systém zaručuje veľmi krátku dodaciu lehotu, takže neraz môžete mať takéto schodiskové výťahy nainštalované doma (resp. kdekoľvek, kde je to potrebné) už na druhý deň od objednania.

Poďme si to teda zhrnúť. Dôvodov, prečo patrí stoličkový výťah Acorn 180 medzi najžiadanejšie na trhu, je hneď viacero:

 • skladačkový systém koľajnice – ktorú bežne naši technici vozia so sebou v montážnych autách,
 • takže Vám môžu takéto schodiskové výťahy nainštalovať ihneď,
 • pričom ich zvládnu prispôsobiť rôznym schodiskám (zákruty, zmeny sklonu),
 • minimalistický nerušivý dizajn,
 • promptné služby, nonstop servis,
 • regionálny servis, pôsobnosť na celom Slovensku,
 • individuálny prístup, pravidelné prehliadky našich zariadení našimi špecialistami,
 • a bezkonkurenčná cena.

Výťah na schody pre vozíčkarov

Cena stoličkového výťahu Acorn 180

Tak ako pri všetkých našich produktoch, cena výťahu na schody sa vždy odvíja od viacerých faktorov (napr. dĺžka dráhy, typ schodiska, množstvo schodiskových ramien, zákrut, špeciálne požiadavky). Ako sme už načrtli, práve Acorn 180 je finančne najdostupnejším schodiskovým výťahom na trhu. Najčastejšie a najideálnejšie riešenie je ozvať sa nám. Spoločne preberieme Vaše očakávania, zvážime technické možnosti, spravíme kalkuláciu a určite prídeme na najoptimálnejšie riešenie. Samozrejme, takéto konzultácie poskytujeme zadarmo. Dobrou správou je, že Vám vieme poradiť aj so žiadosťou o čerpanie štátneho finančného príspevku, ktorý neraz dosahuje až 95% celkovej sumy požadovaného produktu.


  Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

  „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

  Nonstop bezplatná infolinka

  0800 199 060
  Support develop by Greativity.sk