Opäť sme tu s prezentáciou ďalšej zaujímavej inštalácie, tentokrát ide o stoličkový výťah Freelift, ktorý je určený na strmé, úzke alebo špirálovité schodiská. Potrebujete zmeniť vaše schodisko v domácnosti či verejnej budove na bezbariérové? Chcete vyriešiť problém s presúvaním vášho rodiča nad 80 rokov, ktorého opatrujete? Máme pre vás efektívne riešenie.

Výťah Freelift si nájde maximálne uplatnenie aj na verejnosti

Ako ste si mohli všimnúť, ide o verejnú budovu. Hoci prvotne u vás môže tento domáci výťah evokovať pocit, že je vhodný len pre domácnosti, opak je pravdou.

Práve vďaka svojim moderným vlastnostiam a revolučnému dizajnu je unikátnym pomocníkom pre akékoľvek verejné priestranstvá. Akiste, ráta sa s častým používaním, na ktoré je prispôsobený a určený. Obavy v tomto prípade nie sú na mieste, keďže je spoľahlivým výťahom na schody do akéhokoľvek prostredia.

Praktickosť je jeho nepostrádateľnou vlastnosťou

Prevedenie tejto inštalácie je cez vonkajšiu stranu schodiska. Ozaj, ide o praktický význam. Totiž, ide o verejnú budovu, kde sa bežne vyskytuje množstvo ľudí. Vedenie cez vonkajšiu dráhu koľaje tak ponecháva dostatočný priestor pre ostatných ľudí, ktorí prechádzajú, resp. pohybujú sa popri zábradlí.

Inštalácia tohto výťahu takýmto spôsobom umožní využívať schodisko pre peších, ako aj ľudí odkázaných na stoličkový výťah. Rovnako tak to umožňujú aj samotné širšie rozmery schodiska.

Jednoduchšie opatrovanie. Áno, aj pre ľudí nad 80 rokov

Tento výťah na schody je pomerne často vyhľadávanou pomôckou v prípade, aj keď ide o opatrovanie napríklad rodiča nad 80 rokov. Práve v domácnostiach, kde sa o nich ľudia starajú, ide o častú komplikáciou spojenú s presunom po schodoch či iných nepríjemných bariérach.

Jednoduchý výťah Freelift obsahuje jedinečnú funkciu TURN&GO, pomocou ktorej sa dokáže celá sedačka počas jazdy natočiť tak, aby prešla aj úzkymi miestami na schodoch. Je vhodný pre akúkoľvek vekovú skupinu ľudí, pre ktorú bude nadmieru bezpečný a komfortný. Či už ide o ľudí starších ako 80 rokov, ale aj mladšiu generáciu.

Ďalšie benefity stoličkového výťahu

Opierka na nohy je osvetlená, čím je zvýšená viditeľnosť v tme. K výťahu prislúchajú dva diaľkové ovládače. Batérie vydržia extrémne dlho. Viete si tiež vybrať aj farbu sedadiel, aby bolo zariadenie prispôsobené k vášmu interiéru.

Počuli ste o navýšení štátneho finančného príspevku príspevku?

Príspevok od ÚPSVaR sa len nedávno zvýšil do maximálnej výšky až 98%.

Určite preto neváhajte využiť možnosť preplatenia tohto ozaj vysokého podielu z celkovej sumy stoličkového výťahu, ktorý sa stane každodennou súčasťou vášho života.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“