hello world!
Published: 21 mája, 2020

Stoličkový výťah na schody – funkčný pomocník, ktorý zmierni i nepriazeň osudu

Stoličkový výťah na schody pre imobilných

Už dávnejšie nás oslovila naša klientka z Kráľovského Chlmca. Žiaľ, po amputácii nohy. Hľadala spôsob ako ostať i naďalej mobilná, schopná zdolávať poschodia a dostať sa, kam potrebuje. Žiť plnohodnotne, tak ako aj predtým. Podmienkou bolo aj rýchle dodanie. Naša voľba preto bola jasná.

Stoličkový výťah na schody Acorn 180 – množstvo výhod v jednom produkte

Acorn 180 je jeden z najžiadanejších stoličkových výťahov. Zákazníci si ho vyberajú z viacerých dôvodov. Ide o najprispôsobivejší stoličkový (sedačkový) výťah na schody, dostupný aj na Slovensku. Keďže sa skladá z tzv. stavebnicového systému, naši technici ho dokážu inštalovať v priebehu veľmi krátkej doby – neraz len niekoľkých hodín. Takže doma ho môžete mať  plne k dispozícii už na druhý deň, odkedy sa rozhodnete, že chcete odstrániť priestorové bariéry a zjednodušiť si tak život a bežné fungovanie.

Zvláda zákruty aj zmeny sklonu schodiska. Naši technici so sebou permanentne vozia jednotlivé dielce v montážnom aute. Tento výťah na schody vždy inštalujú priamo na mieste – a prispôsobujú ho presne podľa konkrétnych požiadaviek a potrieb klienta. Ďalším svetlým bodom je skutočnosť, že jeho inštalácia si nevyžaduje žiadne špeciálne stavebné úpravy.

Domáci stoličkový výťah

Aj v prípade našej milej klientky prebehla inštalácia veľmi rýchlo, prostredníctvom upevnenia výťahu stojkami priamo do schodov. Bolo príjemné vidieť úprimnú radosť, spokojnosť a vďačnosť. Práve pre ne túto prácu robíme už toľké roky. Naozaj s láskou a vierou, že pomáhame tam, kde je treba. Dokonca aj teraz, v nepriaznivých časoch, počas šírenia vírusu COVID 19: https://www.velcon.sk/blog/info-spravodaj/sme-tu-pre-vas-aj-v-tychto-vynimocnych-casoch.

Táto schodisková sedačka je nielen plne funkčná, keďže odbúrava prípadné priestorové bariéry, ale zároveň je aj veľmi estetická. Vystihuje ju nenápadnosť, minimalizmus a elegancia. Ako vidíte aj na priložených záberoch, v priestore nepôsobí rušivo. Zároveň si ju naši klienti pochvaľujú a hodnotia ju ako komfortné a absolútne bezpečné zariadenie. Okrem samotného výťahu dodávame automaticky aj diaľkové ovládače, takže sedačku môže ovládať aj iná osoba, nie len imobilný človek, ktorý na nej sedí.

Orientačná cena domáceho stoličkového výťahu

Ako ste si už pri našich produktoch zvykli, ani stoličkový výťah Acorn 180 nie je výnimkou a jeho finálnu cenu nemôžeme stanoviť fixne. Vždy závisí od konkrétnych požiadaviek a podmienok klienta. Celková suma sa odvíja od viacerých faktorov – množstva potrebných modulárnych koľajníc, celkovej dĺžky dráhy, typu schodiska, množstva poschodí či zákrut. Jeho cena je však veľmi výhodná – ide o jeden z najdostupnejších sedačkových výťahov na schody na trhu. Pokiaľ Vás táto inštalácia zaujala, pokojne sa nám ozvite. Konzultácie a cenovú kalkuláciu Vám poskytujeme, samozrejme, zadarmo.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060
    Support develop by Greativity.sk