Stoličkový výťah – Xclusive

Určite ste si všimli, že väčšina produktov, ktoré ponúkame má zaujímavý a ľahko zapamätateľný názov. Je ním aj stoličkový výťah s názvom Xclusive. Už samotný názov v nás ľuďoch niečo evokuje a naznačuje, o aký typ zariadenia asi pôjde.

Exkluzívny dom, ktorý si zaslúžil exkluzívny schodiskový výťah

V tomto prípade sa priamo k produktu hodí aj dom, v ktorom sme ho inštalovali. Klient si vyberal spomedzi našich viacerých modelov stoličkových výťahov a rozhodol sa do svojho exkluzívneho domu práve pre stoličkový výťah Xclusive. Ten je už v štandardnej dodávke vybavený nadštandardnými prvkami, akými sú poťahy v koženke, rozšírené sedadlo, samonavíjací pás, či bezdrôtové diaľkové ovládače a ďalšie možnosti.

Inštalácia stoličkového výťahu

Schody na rodinnom dome? Stoličkový výťah Xclusive ako ideálne riešenie v tomto projekte

Výťah na schody sme inštalovali v dome pri seneckých jazerách. Schody nie sú celkom typické, brali sme preto ohľad aby sme sa zladili s ich prevedením. Aby sa pri inštalácii zariadenia zmestili do ich šírky, tak aby pri nepoužívaní výťahu na schodoch nikomu nezavadzal. A zároveň, aby sme celkový dizajn a dojem bytu nenarušili a naplnili tak funkčné aj estetické požiadavky majiteľa domu. Čo môžete vidieť aj na výsledných fotografiách.

Na detailoch výťahu záleží

Výťah pre imobilných Xclusive je dizajnovo prepracovaný do posledného detailu a skutočne zapadne do každého interiéru. Dá sa sklopiť v parkovacej polohe práve sedadlo, opierka na nohy a sklopné sú aj opierky na ruky. Takto dokáže zabrať minimum priestoru na schodisku, bez toho aby prekážal okoloidúcim po schodoch. Jeho finálne namontovanie aj sklopené zloženie si môžete pozrieť rovnako na fotografiách.

Xclusive - Stoličkový výťah

5 ročná záruka, ktorá vám ušetrí peniaze aj v budúcnosti

Výťah na schody má predĺženú 5 ročnú záruku a my vo Velcon sme plne k dispozícii pri akejkoľvek vašej potrebe, vždy prídeme a danú záležitosť, servis, požiadavku promptne vyriešime. Cena výťahu na schody sa líši v závislosti od vašich požiadaviek. Preto nás neváhajte kontaktovať a my vám zadarmo pripravíme návrh aj cenovú ponuku úplne bezplatne.

Ako sme už v úvode naznačovali, aj samotný názov produktu to hovorí – stoličkový výťah je vytvorenýv tom najvyššom bezpečnostnom štandarde a práve to z neho robí veľmi spoľahlivého partnera pre vás na každý jeden deň pri prekonávaní bariér.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“