hello world!
Published: 4 marca, 2019

Stropný zdvihák na ovládanie s montážou za jeden deň

Naša klientka potrebovala vyriešiť presun vo svojom byte tak, aby sa hlavne dostala na postel a z posteli prípadne na vozík a ďalej po miestnosti. Najvhodnejším riešením bol stropný zdvihák.

Stropný zdvihák Ergolet - Ukážka a cena projektu

Keďže máme k dispozícii niekoľko typov, navrhli sme práve stropný zdvihák Ergolet Luna, pretože na rozdiel od iných zdvihákov so sebou prináša niekoľko výhod navyše. Zdvíhacia kazeta zariadenia zabezpečuje bezproblémový zdvih a presun osoby, avšak je elektricky ovládateľná jednoduchým diaľkovým ovládaním, čo je veľkou výhodou pre samotného pacienta. Zdvihák obsahuje niekoľko typov vakov na rôzne činnosti - kúpanie, nácvik chôdze a ďalšie, čo napomáha imobilnému pri konkrétnych činnostiach.

Stropný zdvihák Ergolet – Vždy skladom

Zariadenie tohto typu, akým je aj stropný zdvihák Ergolet je u nás bežne skladom, teda naša klienta ho mala namontovaný už na druhý deň. Samotná montáž, ako môžete vidieť na fotografiách bola umiestnená do stropu s miernym využitím bočných stien. Keďže lišty na koľajnice sú biele, dizajnovo perfektne nerušene zariadenie zapadlo do priestoru izby.

Ak by ste aj vy mali záujem o bezplatné zameranie izby a návrh zariadenia, či už stropného alebo iného typu - neváhajte sa na nás obrátiť (telefonicky alebo emailom) a my radi prídeme priamo k vám domov. Veľmi radi vám vypracujeme cenovú ponuku na váš vlastný projekt stropného zdviháku.

Cena stropného zdviháku

Cena stropného zdviháku sa určuje na základe projektu, jeho veľkosti, náročnosti a ďalších dôležitých faktorov. Pre finálne vypočítanú cenu za takýto typ projektu nás prosíme kontaktujte na bezplatnej linke: 0800 199 060.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060
    Support develop by Greativity.sk