Plošina na schody pre imobilných

Nedávno sme nášmu klientovi inštalovali šikmú schodiskovú plošinu Logic. Podmienky boli stanovené od začiatku jasne: funkčnosť, nenápadný dizajn a rýchle dodanie.

Zdvíhacie zariadenia pre imobilných

Keďže náš klient býva v paneláku, zvolili sme montáž, ktorá môže poslúžiť hneď viacerým členom obytného domu. Ako vidíte na dvoch z priložených fotografií, na plošinu sme doinštalovali aj sedačku pre starších ľudí, vďaka čomu môže tento produkt poslúžiť tak ľuďom na invalidnom vozíku ako aj osobám, ktoré naň nie sú odkázané.

Zároveň sme hľadali optimálne riešenie ako dosiahnuť, aby naše zariadenie „nebilo do očí“. Ako sami vidíte, vstupná časť pri dverách paneláku má netradične malé, resp. úzke rozmery, preto sme museli nájsť efektívne riešenie aj tohto problému. Výhodou nášho produktu je, že ho vieme prispôsobiť prostrediu a dodať ho v rôznych veľkostiach – podľa invalidného vozíka. Veríme, že vďaka diskrétnemu štíhlemu dizajnu naša inštalácia nepôsobí rušivo (zároveň sme ju farebne zladili so vstupnou bránou), a nezavadzia na schodoch ani ostatným susedom.

Šikmá schodisková plošina, ktorá je 100% odolná proti korózii vo vonkajšom prostredí

Táto pomôcka pre imobilných ľudí je naozaj výrazným zjednodušením prekonávania bariér a poskytuje im spoľahlivú a bezpečnú možnosť väčšej samostatnosti. Vystupovanie zo zariadenia je veľmi jednoduché a efektívne za každých okolností.

Údržba je tiež jednoduchá. Koľaj je vytvorená z hliníka a je odolná proti korózii vo vonkajšom prostredí. Tento výťah na schody zároveň zvláda aj náročnejšie počasie (dážď či sneh), počas ktorého klientom odporúčame plošinu zakryť plášťom. Keďže kvôli veľkému záujmu (využívaná a osvedčená je v rámci celého sveta, pričom sa dá uplatniť tak v interiéri ako aj v exteriéri) máme toto zariadenie na sklade nepretržite, vieme Vám ho dodať ihneď. Výhodou je aj možnosť získania nemalého finančného príspevku (v prípade osôb ŤZP) od štátu. S jeho žiadosťou Vám tiež vieme pomôcť.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“