Projekt inštalácie domáceho výťahu pre imobilných EHD sme síce realizovali pred rokom a už v minulosti sme vám o ňom priniesli článok, avšak, radi by sme sa vrátili k jeho aktualizácii a krátkemu retrospektívnemu pohľadu do súčasnosti.

Ako to vyzeralo?

Išlo o nesmierne zaujímavý debarierizačný projekt, kde sa snúbila zaujímavá myšlienka s dobrým počasím a kvalitnou prácou, výsledok je viac než bravúrny. Neziskovej organizácii Chanava sme inštalovali výťah, kde sme docielili moderné, obľúbené a bezpečné riešenie bezbariérovosti. Nahliadnite s nami do archívu:

 

Výťah dnes

K inštalácii sme sa vrátili aj preto, aby sme mohli poukázať, ako veľmi je odolný po ročnom používaní. Hoci ide len o krátke obdobie, absolútne nestráca na svojej kvalite, ba ani vzhľade a nadčasovosti.

 

Pravidelný servis ako soľ

Pri mnohých, resp. väčšine zdvižných zariadení je nutná pravidelná kontrola, teda servis. Ten jednak zvyšuje kvalitu dlhodobého používania, ale rovnako tak sa dá predísť nepríjemnostiam, komplikáciám či akýmkoľvek problémom súvisiacom s jeho pravidelným chodom používania. Preto určite netreba túto skutočnosť podceňovať, ale dať si do notifikácie či kalendára termín ďalšieho ročného servisu, ktorý vám dôkladne a s radosťou spravíme.

 

Domáci výťah EHD

 

Servis zdvíhacích zariadení

V tejto súvislosti by sme vám radi odporučili náš servis zdvižných zariadení, ktorý patrí medzi jeden z najvyhľadávanejších programov. Pre našich klientov, ktorí majú nainštalované zariadenie firmy Velcon, máme pripravený pravidelný servis. Ten predstavuje opravy a výmenu náhradných dielov, záručný a pozáručný servis, preventívne servisné obhliadky a údržbu zdvíhacích zariadení, ako aj odborné prehliadky (revízie). Čo všetko vám naši odborní zamestnanci s osvedčeniami ponúkajú, sa dozviete v našom článku https://www.velcon.sk/servis-zdvihacich-zariadeni

 

Kompaktnosť a súhra

Na fotografiách máte možnosť vidieť, ako precízne a s dôrazom sme zvolili technické prevedenie výťahu – na mysli máme presklenú kabínu. Chceli sme totiž zachovať celkovú atmosféru otvorenej hornej terasy, ktorá je iste dôležitým miestom pre klientov.

Preto aj výber tohto prevedenia hral významnú rolu, aby sme tento priestor nezadebnili a nestratil svoj účel. Dizajn sme zladili s architektonickým zámerom – výber farieb, materiálov, typ kabíny je plne variabilný, čím si viete zvoliť rôzne, nielen farebné, ale i materiálové prevedenia.

 

Radi by sme vás v tomto zmysle odkázali na náš konfigurátor, kde si na základe vašich potrieb a požiadaviek viete zistiť a nájsť, ktoré ponuky máme pre vás aktuálne v ponuke. Viac nájdete na našich stránkach.

 

Viac o výťahu

Domáci výťah je možné inštalovať do prostredia interiéru i exteriéru. Jeho tichý a plynulý chod prináša zaručený komfort. Jeho nosnosť dosahuje až 300 kg, v prípade záujmu si však plošinu viete doobjednať aj vo verzii EHD, kde dosahuje až úroveň 600 kg.

 

Vhodný nielen na doma

Maximálny rozmer plošiny dosahuje až 2200×1100 mm – tzn. prispôsobený rozmerom lôžka, v prípade, že potrebujete imobilnú osobu prepravovať touto formou. Preto sa mnohokrát využíva i v sociálnych a zdravotníčkach zariadeniach.

 

Predĺžená záruka

Pri príležitosti 20. výročia našej spoločnosti sme si pre vás pripravili viaceré odmeny. Ide o bonusy, ktoré sú poďakovaním za vašu priazeň a podporu, ktorú nám neustále prejavujete

Počas celého tohto roka platí predĺžená záruka na výťahy konkrétnej značky – ide o 5 ročné záruky v štandarde na zvislé plošiny ARITCO (Aritco 7000 a Aritco 4000).

Ak máte o takúto záruku záujem, napíšte nám prostredníctvom nášho formulára.

 


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“