hello world!
Published: 19 októbra, 2020

Výťah na schody opäť zjednodušil život tam, kde to bolo potrebné

Výťah na schody pre imobilných a seniorov

A ešte aj ladí! Áno, hovoríme o stoličkovom výťahu typu Minivator 2000. Lebo aj takéto funkčné zariadenie dokážete nielen prakticky, ale aj vkusne zapasovať do rôznych interiérov i exteriérov tak, aby nepôsobilo rušivo. Veď posúďte sami.

Schodiskové výťahy – čoraz bežnejšia súčasť mnohých domácností

Stoličkový výťah Minivator 2000 už asi poznáte. Keďže je medzi klientmi veľmi obľúbený, často Vám ho spomíname, prinášame fotografie z inštalácií a hodnotenia od klientov. Osvedčil sa nám hlavne pri schodiskách s variabilnou dráhou, tzn. tam, kde naši klienti potrebujú prekonávať rôzne zákruty či zmeny sklonu. Svoje uplatnenie tak neraz nachádza aj na strmých točitých a špirálovitých schodiskách.

V tomto prípade sme riešili debarierizáciu prvého poschodia rodinného domu. Úspešne. Na priložených záberoch si môžete všimnúť, že sme vytvorili farebne nenápadnú a priestorovo úspornú dráhu výťahu inštalovaného na vnútornej strane schodiska s výraznou zákrutou uprostred. Nemalú pozornosť sme venovali aj dizajnu tohto schodiskového výťahu. Tak ako vždy, aj teraz sme sa snažili čo najviac vyhovieť požiadavkám klienta, preto sme farbu sedačky zladili s odtieňom podlahy a zábradlie sme ponechali v nenápadnom bielom prevedení, ktoré ladí s okolitými stenami a časťami schodov.

Výťah na schody pre imobilných a seniorov

Ak hľadáte výťah na priame schodisko, vieme stoličkový výťah z rady Minivator prispôsobiť aj pre Vás. Pred časom sme Vám dokonca spomínali inštaláciu modelu Minivator 1000 v špecializovanom liečebnom ústave Marína v Kováčovej. Tu si môžete pozrieť ako sa dá podobné zariadenie efektne využiť aj na priame schodiská.

Ako viete zistiť cenu stoličkového výťahu na schody Minivator 2000

Už aj z predošlých dvoch spomenutých inštalácií Vám je asi jasné, že cena takéhoto stoličkového výťahu sa nedá stanoviť paušálne, tzn. nemôže byť jednotná pre všetky typy schodísk. Vždy sa odvíja od konkrétnych priestorových podmienok a možností – ako napr. od dĺžky vodiacej koľajnice, typu schodiska, množstva potrebných stojok, resp. spôsobu kotvenia a iných špecifických požiadaviek klienta a pod. Obhliadku priestorov a návrh implementácie vhodných zariadení však pre Vás robíme zadarmo. A to v rámci celého Slovenska. Pokojne sa nám teda ozvite a spoločnými silami určite nájdeme vhodné a schodné riešenie ako dosiahnuť bezbariérový prístup na miestach, kam sa potrebujete dostať.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060
    Support develop by Greativity.sk