Stoličkový výťah xclusive pre imobilných

Ako vidíte aj na priložených fotografiách z inštalácie, aj obyčajných osem schodov môže byť pre niekoho neprekonateľná bariéra. Zdravý človek si ani neuvedomí, že už prešiel ďalšie schodisko. No človek s problémami pohybového aparátu vníma každý zo schodov celkom odlišne.

Bezbariérový prístup – pomoc ľuďom, ktorí to v živote potrebujú

Pred časom nás kontaktovala naša klientka z okresu Spišská Nová Ves. Hľadala zariadenie, pomocou ktorého by mohla samostatne zvládať prechody priamym schodiskom, pričom by nezablokovala prístup ani ostatným obyvateľom domu. A tak sme jej nainštalovali stoličkový výťah Xclusive.

V prípade, že klienti bývajú v priestoroch s rovným priamym schodiskom – či už v bytových domoch, rodinných domoch alebo aj v rôznych inštitúciách, kde je potrebné dbať o bezbariérový prístup, aby sa do nich vedel dostať každý, kto to potrebuje, odporúčame klientom práve tento typ stoličkového výťahu.

Výťah na schody Xclusive

Na trhu patrí medzi veľmi žiadané produkty, lebo prináša komfort vo vysokej, nadštandardnej kvalite. Napriek kompaktným rozmerom je jeho sedačka veľmi pohodlná – dostatočne široká i hlboká, príjemná na sedenie a zároveň bezpečná. Spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy. A navyše disponuje aj samonavíjacím bezpečnostným pásom, ktorý dodáva imobilnej osobe pocit absolútneho bezpečia.

Na schodisku nezaberá veľa miesta. V prípade, že sa sedačka nevyužíva, dá sa jednoducho sklopiť do parkovacej polohy, takže schodisko ostáva plne k dispozícii ostatným členom domácnosti, domu či inštitúcie. Zároveň jeho nenápadný dizajn nepôsobí rušivo. V štandardnom prevedení sa dodáva vo farbe slonovej kosti, no v prípade odlišných preferencií si, samozrejme, môžete zvoliť iný farebný ráz. V prípade našej klientky sme zvolili štandardné prevedenie (slonovinovú kosť), keďže príjemne ladila s okolitým prostredím (lemovanie schodov, farba umývateľného sokla) a pôsobí tak diskrétne.

Ako vidíte aj z dokumentácie realizovanej inštalácie, pre túto schodiskovú sedačku je typický minimalizmus – tak vo vizuálnom prevedení (hladké tvary, žiadne ornamenty a dekorácie) ako aj v skutočnosti, že po inštalácii neostávajú viditeľné žiadne káble, rozvody, len základná dráha spolu so sedačkou. Výhodou je aj päťročná záruka, ktorú ku nemu automaticky dostanete. Klientov zároveň teší aj možnosť okamžitého dodania tohto produktu, tzn. keď sa rozhodnete, že tento výťah na schody je pre Vás vhodným riešením a chcete ho, vieme Vám ho dodať ihneď. Inštalácia prebieha rýchlo a nie sú pri nej potrebné žiadne stavebné úpravy.

Cena stoličkového výťahu

Ako ste si už asi pri našich produktoch zvykli, vždy ich vytvárame na mieru priamo každému klientovi. Práve preto sa nedá stanoviť jednotná – fixná suma. Cena závisí od viacerých faktorov – napr. od dĺžky dráhy, množstva pomocných kotvení, požadovaného doplnkového príslušenstva a i. Avšak obhliadku našimi odborníkmi a návrh optimálneho riešenia pre Váš priestor poskytujeme úplne zadarmo – po celom Slovensku. Preto sa nám pokojne ozvite, spoločnými silami určite nájdeme vhodné riešenie.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“