hello world!
Zverejnené: 5 júna, 2019

Spokojnosť a radosť - a to aj vďaka nášmu stropnému zdviháku Human Care

Stropný zdvihák pre vozičkárov

Spokojnosť a radosť klientov je pre nás najdôležitejšia spätná väzba toho, že to čo robíme a čo našim klientom ponúkame má zmysel, pretože im to vie výrazne uľahčiť život. Takto sme sa cítili, keď sme jednému nášmu klientovi z východného slovenska nainštalovali doma stropný zdvihák Human Care. Flexibilné zdvíhacie zariadenie, ktoré funguje práve na prehupový systém a pomáha nielen samotnému imobilnému, ale predovšetkým aj jeho opatrovateľovi, ktorý vďaka zariadeniu môže byť od mnohých fyzicky náročných činností odbremenený.

Prípevok na pomôcku pre ŤZP od úradu práce, sociálnych vecí a rodiny

Náš klient získal toto zariadenie aj vďaka pomoci cez príspevok pre ťažko zdravotne postihnutých cez Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny. Ak budete chcieť, vieme vám o možnosti, ako získať príspevok poradiť a povedať viac. Samotné dodanie a inštalácia zdviháku po vybavení príspevku je veľmi rýchla, zariadenie dokážeme dodať už do 14 dní.

Stropný zdvihák pre väčšiu mobilitu vo vlastnom byte, alebo dome

Výhodou tohto typu zariadenia pre imobilných je jeho široká využiteľnosť. Primárne slúži na presúvanie, v tomto prípade vďaka jednej zdvíhacej kazete prejde imobilný v zariadení celý byt a to bez presadania a prestupov na invalidný vozík. Rovnako ponúka možnosť rehabilitovať alebo vertikalizaciu a samotný nácvik chôdze. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou zdvihu a mechanicky ťahom, čo je pre opatrovateľa obrovské odbremenenie od nosenia a prekladania imobilného z vozíka do inej izby, vane, na WC a podobne. Stropný zdvihák Human Care sa ukotvuje do stropu alebo do bočných stien a funguje na princípe používania vodiacich koľajníc a prehupového dvojpásového systému.

Pomôcka pre imobilných - Stropný zdvihák

Prestupovanie na invalidný vozík? So stropným zdvihákom je minulosťou

Už viac žiadne prestupovanie na vozík, keď sa potrebujete dostať z izby do izby. Prepravný vak a vodiace koľajnice vás dostanú tam, kam budete potrebovať. Rovnako sa dajú vaky podľa účelu vymieňať za kúpacie, toaletné a iné. Samozrejme raz vidieť takéto zariadenie a to ako funguje je určite lepšie, ako stokrát o ňom čítať, vidieť na fotografiách alebo o ňom počuť. Preto vám ho radi ukážeme naživo u našich klientov, kde sme ho už inštalovali a to vo vašom najbližšom okolí, alebo priamo u nás vo firme. Neváhajte využiť túto možnosť a kontaktujte nás, veľmi radi sa s vami stretneme.

Zaujíma vás cena stropného zdviháku?

Zavolajte nám na našu bezplatnú infolinku: 0800 199 060, kde vám radi a bezplatne vypracujeme cenovú ponuku takéhoto, alebo podobného projektu.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060
    Support develop by Greativity.sk