hello world!
Zverejnené: 31 januára, 2022

Starší dom, ktorý sa stal bezbariérovým

Inštaláciou schodiskovej plošiny Logic sa stal starší dom omnoho prísptupnejším pre člena domácnosti, ktorý je odkázaný na invalidný vozík. Veľmi jednoduchá, avšak, za to nesmierne nápomocná zmena v rámci domu sa podpísala pod bezbariérový prístup, ktorý v tomto dome chýbal. Starší dom sa tak stal o čosi modernejší, dizajnovejší a najmä účelovo funkčný pre všetkých členov domácnosti.

Zmena vďaka schodiskovovej plošine Logic

Ide o šikmú schodiskovú plošinu, moderné bezbariérové zariadenie, ktorého dizajn je ozaj príjemný. Pôsobí tak diskétne a nenápadne, vhodné do akéhokoľvek prostredia.

Šikmá plošina je odolná voči všetkým poveternostným podmienkam. Neprekvapí ju ani u nás čoraz častejšie nepriaznivejšie prostredie.

Bezpečnosť kladieme u nás na prvé miesto, všetky naše certifikované produkty zaručujeme bezpečnosťou, ktorá platí aj v prípade tejto schodiskovej plošiny. Tá je napájaná na nízke napätie, čím je zaručená bezpečnosť aj v prostredí, v ktorom sú deti (napr. školy, domácnosti či ďalšie verejné inštitúcie).

Inštalácia plošiny možná dnu i von

Inštaláciu schodiskovej plošiny je možné uskutočniť v interiéri i exteriéri. Vodiaca koľajnica sa jednoducho zakotví do steny alebo do schodov pomocou samonosných spojok. Samoobslužné zdvíhacie zariadenie umožňuje byť imobilnej osobe ozaj samostatnou. Riadiť, ako i obsluhovať schodiskovú plošinu môže pomocou tlačidiel, ktoré sú priamo na schodiskovej plošine alebo pomocou ovládača na schodiskovej plošine.

U nás sa vždy nájde riešenie

Klasické opláštenie tejto schodiskovej plošiny je z klasickej “celtoviny“. V prípade tohto staršieho doma však môžete vidieť pekný príklad toho, ako dokonale sa snúbi historická architektúra s moderným zariadením – šikmou schodišťovou plošinou. Keďže sme ju inštalovali v časti, kde ju možno zaparkovať v hornej stanici pod strieškou, zariadeniu sa automaticky predĺži životnosť a bezproblémová prevádzka je istá v akomkoľvek počasí.

Možno aj vy sami máte dilemu, či je možné takéto moderné zariadenie inštalovať u vás v doma, nepodľahnite domnienkam, ozvite sa nám a zistíme, čo je možné urobiť vo vašom prípade.

Ukážky našej práce

Šikmých schodiskových plošín sme už inštalovali neúrekom po celom Slovensku. Nebudeme márniť slová, pozrite sa sami, pre lepšie priblíženie, pochopenie a predstavenie, ako môže schodisková plošina zmeniť celkovú funkčnosť daného prostredie a zmeniť život mnohým imobilným ľuďom.

Cena zdvíhacej plošiny pre imobilných

Konečná cena akéhokoľvek bezbariérového projektu závisí od mnohých faktorov, ktorú nie sú jednotné. Do ceny vstupujú parametre, ako napríklad dĺžka vodiacej koľajnice, počet a typ zákrut, spôsob kotvenia a ďalšie iné.

Odporúčame vám preto využiť možnosť našej bezplatnej obhliadky a zamerania projektu kdekoľvek a Slovensku, čo nám umožní vytvoriť vám čo najpresnejšiu cenovú ponuku.

V prípade záujmu sa nám ozvite na bezplatnú infolinku: 0800 199 060 alebo nám napíšte na velcon@velcon.sk a dohodnime si u nás bezplatnú obhliadku s vypracovaním cenovej ponuky ZDARMA.

Finančný príspevok na plošinu pre ZŤP

Rovnako vám radi pomôžeme s vybavením štátneho peňažného príspevku pre ZŤP na kúpu zdvíhacieho zariadenia, na ktoré máte bezpochyby nárok. Neváhajte nás kontaktovať a využiť túto možnosť. Sme tu pre vás. Spravíme maximum pre vašu spokojnosť.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060
    Support develop by Greativity.sk