Stoličkový výťah pre imobilných

“Máme radi výzvy, ktoré pomáhajú.”

Presne tieto slová sa hodia na jeden z našich posledných projektov, v ktorom sme inštalovali stoličkový výťah Acorn 180. Dostali sme zadanie, aby sme v rámci rodinného domu vytvorili bezbariérové riešenie, ktoré by bolo dostupné v čo najkratšom čase a dokonale zapadlo do okolitého interiéru.

Výsledkom tohto projektu, v ukážke aj na priložených fotografiách, je vytvorenie dráhy pre stoličkový výťah za pomoci sklopnej koľajnice. Vďaka tomuto riešeniu sme v priestore vytvorili oveľa viac miesta na bezproblémový prechod medzi chodbou a dverami v dolnej časti rodinného domu.

Je možné zrealizovať inštaláciu stoličkového výťahu do 2 dní?

Áno je! Stoličkový výťah Acorn je vždy stávkou na istotu, hlavne ak potrebujete spoľahlivého a profesionálneho pomocníka pri riešení akútnych bezbariérových výziev. Jeho šikovný modulárny (stavebnicový) systém, ktorý je vždy k dispozícii na našich skladoch, umožňuje realizáciu inštalácie stoličkového výťahu prakticky ihneď.

Vodiace koľajnice si v tomto projekte klient zvolil v bielej farbe. Musíme povedať, že to interiéru aj v takejto kontrastnejšej verzii naozaj pristane. Ako sme spomínali v riadkoch vyššie, jeho sklopná kolajnica okrem praktického významu, umožňuje aj “zaparkovanie” stoličkového výťahu v schodisku, čo veľmi šikovne šetrí miesto v celej dráhe domáceho výťahu.

Pokiaľ sa vy, alebo vaši známi rozhliadate po podobnom projekte, tak nás neváhajte kontaktovať na bezplatnej infolinke: 0800 199 060, alebo na email velcon@velcon.sk, kde vám veľmi radi poradíme.

Rovnako vám vieme na tento stoličkový výťah, ale aj na ďalšie bezbariérové pomôcky, pomôcť s vybavením štátneho príspevku, a to až do výšky 95% z hodnoty zariadenia.

Pomôcť vám vieme aj pri riešení štátneho príspevku na schodolezy, domáce výťahy pre vozičkárov, stropné zdviháky a ďalšie.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“