hello world!
Published: 14 septembra, 2020

Centrum schodiskových výťahov VELCON: navštívte náš nový showroom v Bratislave

Centrum schodiskových výťahov

Ak poznáte našu stránku, istotne ste už zaevidovali, že sme pre Vás pripravovali nový showroom bezbariérových riešení. Otvorili sme ho v Bratislave, tak, aby bol dobre dostupný pre ľudí z hlavného mesta a jeho okolia i celkovo  zo západného Slovenska. Ak sa nachádzate v týchto končinách, príďte nás pozrieť a nechajte sa pozvať na kávu.

Bezbariérový prístup by mal byť automatickou súčasťou domácností i  verejných priestranstiev

Uvedomujeme si, že bezbariérovosť je fenomén, ktorý na Slovensku ešte na mnohých miestach chýba. Preto sa snažíme „bojovať“ a dopĺňať takéto zariadenia tam, kde ľuďom zjednodušujú život. Vieme Vám pomôcť tak s výberom konkrétneho čo najoptimálnejšieho zariadenia pre Váš priestor ako aj so žiadosťou o príspevok na ZŤP, vďaka ktorému sú tieto produkty finančne dostupnejšie. Následne poskytujeme servis a údržbu našich zariadení. Sme na trhu už dlhé roky, snažíme sa pôsobiť komplexne.

Showroom sme koncipovali tak, aby si naši klienti vedeli pozrieť a vyskúšať čo najviac typov zdvíhacích zariadení. V prvej časti (resp. miestnosti) nájdete viaceré typy stoličkových výťahov (aby ste si dokázali predstaviť rôzne spôsoby a možnosti ich kotvenia, chodu po schodoch, rýchlosti, bezpečnosti a  priestor, ktorý zaberajú), schodiskovú plošinu a rôzne väčšie i drobné zdvíhacie zariadenia (zdviháky do auta, schodolezy a i.).

V druhej časti sa prenesiete do namodelovaného bytu, ktorého nosnou súčasťou je posteľ so stropným zdvihákom od spoločnosti Human Care. Je jedinečný v tom, že sa po byte pohybuje pomocou tzv. prehupov, tzn. komfortne zvláda aj zárubne bez toho, aby bolo potrebné ich demontovanie, vybúranie a pod. Naši klienti si ho nevedia vynachváliť, lebo výrazne a dôstojne pomáha s presunmi imobilných osôb (napr. z postele do kúpeľne, WC, či do inej časti bytu), pričom zároveň šetrí chrbát a svalstvo osoby, ktorá sa o  tohto pacienta stará. Využívajú ho bežne v  domácnostiach ako aj v zdravotníckych zariadeniach. Okrem presunov sa pomocou neho totiž dajú realizovať aj nácviky schôdze a domáce rehabilitácie.

My sa z nového showroomu veľmi tešíme, veríme, že táto naša radosť pomôže aj Vám

Našim cieľom bolo priniesť naše produkty a služby bližšie ku Vám. Často nás oslovujú viacerí klienti, architekti, dizajnéri, pracovníci zdravotníckych zariadení, lekári, aby sa poradili a získali lepšiu predstavu o tom, čo všetko takéto výťahové a bezbariérové zariadenia dokážu, akým spôsobom zjednodušujú život, ako menia interiér či exteriér, resp. priestor, do ktorého sú včlenené a aké finančné náklady sú s nimi spojené. Práve pre Váš veľký záujem sme sa rozhodli vytvoriť pre Vás priestor, kde Vám na väčšinu takýchto otázok budeme vedieť odpovedať aj s konkrétnymi ukážkami, aby ste si výťah, zdvihák, plošinu či akýkoľvek „zlepšovák“ mohli aj priamo sami pozrieť, vyskúšať a spýtať sa na prípadné nejasnosti.

Keďže ku nám mnohí chodíte frekventovane, čo nás, samozrejme, veľmi teší, odporúčame Vám ohlásiť sa nám vopred. Našim cieľom je pomôcť tam, kde je to potrebné a na jeho dosiahnutie je nutný individuálny prístup. Preto je najlepšie, keď si spolu sadneme, v pohode vyskúšame jednotlivé zariadenia, prejdeme si spoločne, napr. pri káve, Vaše očakávania a celkovú predstavu. Práve preto je najvýhodnejšie dohodnúť sa s nami na konkrétnom čase, kedy by ste vedeli prísť, aby sme sa Vám mohli naplno venovať, zakresliť zvažované zariadenie priamo do projektu, poskytnúť Vám vizualizáciu, skrátka, čo najviac Vám priblížiť ako by asi vyzeralo u Vás a čo by pre Vás bolo najvhodnejšie.

Veríme, že sa u nás budete cítiť príjemne a spoločne nájdeme najoptimálnejšie riešenie.


    Máte záujem o podobné riešenie? Napíšte nám.

    „Spoločnosť VELCON spol. s r.o. spracúva Vaše osobné údaje v rozsahu kontaktného formulára za účelom kontaktovania Vás prostredníctvom mailu, prípadne pri uvedení telefónneho čísla, telefonicky. Pri spracúvaní Vašich osobných údajov na tento účel rešpektujeme a dodržiavame Vaše práva pri spracúvaní osobných údajov. Máte právo proti tomuto spracúvaniu namietať kedykoľvek na mailovej adrese gdpr@velcon.sk alebo na korešpondenčnej adrese spoločnosti.“

    Nonstop bezplatná infolinka

    0800 199 060
    Support develop by Greativity.sk